Depopulacja przez „zabawę”

Od trzech dekad zmieniono formę zabawy dzieci i młodzieży na dyskotekach i w klubach nocnych: zafundowano młodym alkohol, narkotyki, wyuzdanie seksualne i muzykę demoniczną.

Od trzech dekad, od 1990 r., na polskiej ziemi rozpoczął się zorganizowany i zmasowany atak na dzieci i młodzież, pozbawiając je wartości duchowych, moralnych i wprowadzając na drogę nihilizmu moralnego. Czyniono to różnymi sposobami, przede wszystkim poprzez prasę młodzieżową, propagującą życie bez wartości duchowych, moralnych, rodziny i tradycji. Propagowano wyuzdanie seksualne, karierę i sukces komercyjny. Kolejne źródło deprawacji i relatywizowania  życia społecznego dokonuje się poprzez programy telewizyjne,  m.in. przez telenowele, programy rozrywkowe lansujące sceny erotyczne czy rozwiązłość seksualną. Poważnym zagrożeniem dla dzieci i młodzieży jest muzyka niosąca ze sobą treści demoniczne, które inicjują satanizm w młodym pokoleniu Polaków.

Od trzech dekad zmieniono formę zabawy dzieci i młodzieży na dyskotekach i w klubach nocnych. Alkohol stał się wszechobecny, narkotyki dostępne są dla każdego, seks i bardzo często muzyka demoniczna. Syndrom dyskotekowy stał się przyczyną ogromnej tragedii wielu młodych Polaków, którzy utracili życie, albo zostali ranni w zdarzeniach drogowych lub cierpią na różnego rodzaju zaburzenia psychiczne. W proces deprawacyjny wpisują się juwenalia organizowane dla studentów i coraz modniejszy Halloween. Dokonała się na skale masową deprawacja młodych Polaków, która doprowadziła ich do nihilizmu moralnego i pustki duchowej.